AKTUALNOŚCI
Dowiedz się co dzieje się w NBS

Najnowsze

2020.04.17 15:00

NBS przeprowadził pierwszy zdalny debiut na GPW, transmitowany na żywo

Agencja NBS Communications, specjalizująca się w komunikacji korporacyjnej, PR finansowym i relacjach inwestorskich, zrealizowała pierwszy w historii zdalny debiut spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, transmitowany on-line na żywo. 17 kwietnia 2020 r. do grona giełdowych firm dołączyła spółka Games Operators, producent i wydawca gier komputerowych. Z uwagi na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa, uroczystość debiutu zorganizowano zdalnie z czterech lokalizacji, zachowując zasadę społecznego dystansowania.

Wydarzenie nadawano na żywo na YouTube. – Już w połowie marca było niemal pewne, że tradycyjna uroczystość debiutu w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych raczej się nie odbędzie. Zaproponowaliśmy więc zarówno GPW, jak i naszemu klientowi, spółce Games Operators, by wydarzenie zorganizować w pełni on-line i transmitować je na żywo. Wszyscy natychmiast zaakceptowali ten pomysł, a GPW dodatkowo udostępniła własny kanał YouTube do transmisji – informuje Piotr Wojtaszek, prezes NBS Communications.– Inwestorom, którzy zainwestowali w akcje Games Operators chcieliśmy dać możliwość uczestniczenia w tym ważnym dla Spółki i jej akcjonariuszy wydarzeniu, jakim jest debiut giełdowy. Było to możliwe m.in. dzięki  telewizyjnemu doświadczeniu członków naszego zespołu. NBS w całości  zorganizował i zrealizował tę relację– dodaje.

Inwestorzy od pierwszej minuty notowań mogli między innymi zobaczyć, jak zachowuje się kurs praw do akcji ich spółki oraz obejrzeć krótkie łączenia z głównymi uczestnikami wydarzenia. Marek Dietl, prezes Giełdy Papierów Wartościowych, przywitał widzów bezpośrednio z giełdowego parkietu, gdzie następnie uderzył w dzwon, dochowując giełdowej tradycji. Natomiast Bartek Gajewski, prezes Games Operators oraz Arkadiusz Bociąga, przedstawiciel Oferującego - Biura Maklerskiego Santander, połączyli się ze swoich domów, gdzie w ostatnich tygodniach pracują zdalnie. Komentarza na temat rynku kapitałowego w czasie pandemii udzielił też Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych.

– Rozwój technologii i dostęp do coraz lepszych aplikacji powodują, że możemy oferować naszym klientom rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu wymagały zaangażowania znaczących zasobów i pracy sporego zespołu ludzi. Dziś transmisję z debiutu zrealizowaliśmy zdalnie przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i respektując wszelkie ograniczenia wynikające z panującego stanu epidemii – informuje Piotr Wojtaszek.

Link do transmisji na kanale GPW: https://youtu.be/eoXJdtj_z-o?t=171

Udostępnij:

Aktualności

2020.12.17 11:00

NBS Communications, pierwsza polska agencja PR, świętuje 30 lat

Od 1990 roku NBS pracował dla prawie 400 klientów z 30 krajów. W tym czasie agencja przeprowadziła ponad 130 kampanii wspierających oferty publiczne i debiuty na GPW, w tym dla 20 spółek obecnie wchodzących w skład indeksu WIG30. 

Choć historia agencji jest ściśle związana z rynkiem kapitałowym, jej działalność nie ogranicza się tylko do PR-u finansowego i relacji inwestorskich. NBS wspiera klientów także w zarządzaniu reputacją, komunikacją kryzysową, w skutecznym komunikowaniu się z pracownikami, w kontaktach z mediami, słowem: uczestniczy w tworzeniu całościowej opowieści o firmach, ich misji i zaangażowaniu.

2020.10.13 15:00

Agencja NBS wspierała ofertę publiczną Allegro.eu

Agencja NBS Communications wspierała ofertę publiczną akcji Allegro.eu. Była to największa tego typu transakcja w historii Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W poniedziałek, 12 października, spółka zadebiutowała na GPW i już od pierwszego dnia notowań jest najwyżej wycenianą firmą na warszawskim parkiecie.

2020.07.22 12:30

NBS ponownie partnerem GPW Growth

Rekrutacja do drugiej edycji GPW Growth już trwa, a NBS ponownie jest partnerem programu. Przybliżymy uczestnikom kluczowe aspekty z obszaru relacji inwestorskich i skutecznej komunikacji.

2020.07.06 15:30

Pierwsza edycja Akademii GPW Growth za nami

Za nami uroczyste zakończenie pierwszej edycji Akademii GPW Growth, programu edukacyjnego wspierającego rozwój małych i średnich firm, organizowanego przez GPW w Warszawie. Mieliśmy okazję dzielić się z uczestnikami wiedzą z zakresu relacji inwestorskich i komunikacji.

2020.04.17 15:00

NBS przeprowadził pierwszy zdalny debiut na GPW, transmitowany na żywo

Agencja NBS Communications zrealizowała pierwszy w historii zdalny debiut spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, transmitowany on-line na żywo. 17 kwietnia 2020 r. do grona giełdowych firm dołączyła spółka Games Operators, producent i wydawca gier komputerowych. Z uwagi na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa, uroczystość debiutu zorganizowano zdalnie z czterech lokalizacji, zachowując zasadę społecznego dystansowania.


Copyright © 2022 NBS Communications. All right reserved.